www.oblatum.pl   |    telefon: 502 740 215   |    email: oblatum@gmail.com

Jesteś tutaj: SKLEP Kopy opłatków, ozdoby, woreczki Opaski, gwiazdki

Opaski, gwaizdki

Gdybyście mieli Państwo wymienić kilka najpiękniejszych momentów, na które czeka się cały rok – jesteśmy pewni, że wiele osób powiedziałoby - Boże Narodzenie. Te zapachy, kolory, ozdoby świąteczne, nastrój... Tak wiele rzeczy składa się na idealne święta. Staracie się wtedy spotkać wszyscy, by spędzić czas z bliskimi, których być może nie widzieliście od dawna. Marzycie by celebrować tę radosną okoliczność z najważniejszymi osobami. Wspólnie zaśpiewać lub posłuchać kolęd. Wręczyć sobie prezenty. Ale przede wszystkim podzielić się opłatkiem.

Czytaj więcej...

Opłatek jest symbolem wigilii Bożego Narodzenia. W łamaniu się nim jest zawarte wszystko – miłość, nadzieja, przebaczenie i przeprosiny. Wiąże się z nim wyjątkowa i piękna tradycja składania życzeń – tych najszczerszych i prosto z serca. Pojednania. Łączy ludzi przez wspólne się nim dzielenie. Zbliża. Wzrusza.
To pierwszy i najważniejszy kęs, rozpoczynający wigilijną ucztę i celebrowanie podniosłych i radosnych świąt Bożego Narodzenia.

Oblatum – rodzinne wartości, miłość i poszanowanie dla symboliki

Opłatek jest cienkim, białym płatkiem chlebowym w kształcie prostokąta. Wypiekanym z doskonałej jakości mąki pszennej i czystej wody. Nie zakwaszanym i nie solonym.

W naszej rodzinnej firmie Oblatum, przygotowujemy je dla Państwa od 1946 roku. Według tradycyjnej receptury, staropolskich wzorów i zgodnie z prawem kanonicznym. Formujemy je ręcznie, a wypiekamy w artystycznie grawerowanych matrycach, z pięknymi wzorami dotyczącymi Narodzenia Pańskiego.

Oprócz znanych wszystkim białych chlebków, mamy także te w kolorze czerwonym, żółtym i zielonym. Przygotowujemy je specjalnie dla Państwa zwierząt domowych oraz bydła i trzody. Sprzedajemy na kopy. Dzielenie się z barwnym opłatkiem z „braćmi mniejszymi”, ma za zadanie chronić je przez zarazą, urokami czy dzikimi stworzeniami.

U nas zakupią Państwo nie tylko drobne pakiety (najmniejszy to 1 opłatek duży i 1 opłatek mały), opłatki premium (w kształcie bombonierki czy z kartką), ale i mogą dokonać hurtowego zamówienia.

Ozdoby wigilijne – paski do opłatków oraz gwiazdki do opłatków

Nasze opłatki są piękne same w sobie. Ale święta mają to do siebie, że mienią się wszystkimi kolorami. Są radosne i strojne. Dlatego jeśli chcielibyście Państwo ozdobić dodatkowo opłatek (przed położeniem go na sianku czy chlebie), mamy dla Was specjalną ofertę.

 • opasko – gwiazdka duża
  - w kolorach niebieskim (Święta Rodzina i wielbłądy trzech Mędrców)
  - bądź pomarańczowym (Święta Rodzina w szopce ze zwierzętami oraz góralami).

Te urocze banderole oplotą wasze opłatki i będą wyglądały efektownie i elegancko na chlebku anielskim. Przeznaczone są na duże opłatki

 • gwiazdki
   - w kolorze zielonym, pomarańczowym i niebieskim. Ze Świętą Rodziną i napisem po łacinie Gloria in Excelsis Deo („Chwała na wysokości Bogu”). Dedykowane na opłatki duże
 • opaski małe
  (również) niebieskie lub pomarańczowe. Z napisem „Z Powinszowaniem Świąt Bożego Narodzenia”. Z dzwoneczkami i jemiołą. Urocze banderolki na małe opłatki (dziecięce).

Tak ozdobione opłatki dodadzą uroku nakrytemu stołowi. Skromne, urocze, estetycznie wykonane. Kolorowe i nawiązujące do sedna świąt. Z takim przystrojeniem, nawet najskromniej zastawiony stół wigilijny zyska na urodzie.

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl