www.oblatum.pl   |    telefon: 502 740 215   |    email: oblatum@gmail.com

Jesteś tutaj: SKLEP Kopy opłatków, ozdoby, woreczki

Kopy opłatków, ozdoby, woreczki

Święta... Najpiękniejszy moment w roku. Czas przebaczenia, miłości, bliskości. Chcecie go Państwo spędzać z tymi, którzy są ważni. Którym jesteście wdzięczni. Których chcecie za coś przeprosić lub powiedzieć, że już nie czujecie do nich żalu.

Choinka i zapach igliwia. Ozdobne bombki błyszczące w świetle lampek i świec. Sianko pod obrusem. Pierogi i karp na stole. Prezenty pod choinką. Aromatyczne pierniczki i pomarańcze nabijane goździkami. Kompot z suszu. Najbliżsi zebrani przy stole, oczekujący pierwszej gwiazdki. Czy czegoś nie brakuje, aby móc powiedzieć, że wszystko co kojarzy się z wigilią macie już gotowe? Czy trzymacie w dłoni symbol świąt? Znak przebaczenia i miłości? Czy macie już opłatek? Bo gdy rozbrzmiewają pierwsze takty kolęd i pastorałek (a mamy je w Polsce wyjątkowo piękne) czas podzielić się opłatkiem i patrząc w oczy, życzyć sobie wzajemnie wszystkiego co najlepsze.

Czytaj więcej...

Opłatek w różnych kolorach? Tylko od najlepszego producenta opłatków

Na stole wigilijnym na sianku lub chlebku leży on – biały, cienki

płatek chlebowy. Niekwaszony, niesolony, wypiekany z mąki. Ale kto powiedział, że opłatek ma być tylko biały? Kolorowe opłatki wypieka się z przeznaczeniem dla zwierząt domowych, trzody i bydła. I choć ta piękna tradycja dzielenia się z czworonożnymi przyjaciółmi powoli odchodzi w niepamięć, wciąż są wsie i wioski gdzie się ją praktykuje. Opłatek dla trzody, psów, koni, etc. jest też nadal popularny wśród górali. Z naszej strony polecamy je dla Państwa domowych pupili w mieście. A kolor wybrać można dowolnie Najważniejsze w opłatku i tak jest jego symboliczne znaczenie, które ma zagwarantować zdrowie i ochronę.

Nasza firma Oblatum wypieka opłatki od 1946 roku. Zgodnie z wytycznymi prawa kanonicznego. Według tradycyjnej staropolskiej receptury z dwóch składników: wody i mąki. Bez drożdży, ulepszaczy. Prostokątna forma, a na niej piękny grawer ze scenkami z narodzin Jezusa. Kolorowy lub o barwie samego opłatka. Zawsze estetyczny. Zapakowany w przeźroczyste opakowanie. Pakowany po 2 (najmniejszy zestaw 1 mały i 1 duży) lub sprzedawany jako kopa opłatków.

Opłatek kolorowy

Jeśli jesteście Państwo:

  • osobami duchownymi,
  • przedstawicielami parafii,
  • hurtownikami,
  • sklepikarzami,
  • właścicielami firmy
  • lub po prostu chcecie zamówić opłatki w większych ilościach, zapraszamy do kontaktu.

Nasze opłatki sprzedajemy nie tylko detalicznie, w zestawach z siankiem czy kartką świąteczną, ale także na kopy. Dostępne już od 10 sztuk (sumaryczna ilość dla wszystkich barw). Te dla zwierząt są w kolorach:

  • żółtym,
  • zielonym
  • i czerwonym.

Ich kolor zawdzięczamy naturalnemu barwnikowi spożywczemu., bezpiecznemu dla zdrowia. Z pięknym grawerem w kolorze opłatka. Sprzedawane luzem, bez opakowania lub na specjalne zamówienie opakowane. Zawsze takie same – piękne, smaczne i z poszanowaniem dla ich cudownej symboliki.

Opakowanie na opłatek

Jeśli zakupiliście Państwo opłatek w ilościach hurtowych (lub po prostu większych) i chcecie go efektownie opakować – służymy pomocą. Na naszej stronie znajdziecie dwustronne woreczki z motywami świąt Bożego Narodzenia. Czego chcieć więcej? Niezależnie czy posłuży on do dalszej odsprzedaży, jako prezent dla pracowników, kontrahentów, klientów czy po prostu chcecie go rozdać najbliższym, dzięki naszym opakowaniom każdy poczuje radosne drżenie serca patrząc na Jezusa, Maryję i Józefa. Święta coraz bliżej, nie czekajcie na ostatnią chwilę.

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl