www.oblatum.pl   |    telefon: 502 740 215   |    email: oblatum@gmail.com

Jesteś tutaj: SKLEP Tradycyjne Zestawy Opłatków Opłatki duże + opłatki małe

Opłatki duże + opłatki małe

Są dwa momenty w roku, kiedy większości ludzi jest „jakoś tak tkliwie i ciepło”. To czas, gdy nadchodzi Wielkanoc i Boże Narodzenie. Szczególnie grudniowe święto powoduje, że nawet twardzielom miękną serca.
Wigilia. Niezwykły dzień, na który szykujecie się przez wiele dni. Sprzątacie, kupujecie prezenty, składniki na potrawy, ubieracie choinkę... Właśnie choinka. Czy jest coś co mocniej kojarzy się ze świętami? Co stanowi ich symbol? Tak. Jest to opłatek. Boże Narodzenie to zapach igliwia, pierników i sianka. A na sianku króluje on – biały, cienki płatek chlebowy.

Czytaj więcej...

Opłatek (z łaciny oblatum – „dar ofiarny”). Niekwaszony, niesolony, wypiekany z białej mąki. O prostokątnym kształcie. Gładki lub ozdobiony „rysunkami” z Nowego Testamentu ze scenkami z Narodzenia Pańskiego. Biały lub z soczystymi kolorami. Ale zawsze estetyczny. Gdyby nie nadane mu znaczenie, opłatek byłby jedynie
ciekawym w smaku i ładnym wizualnie wypiekiem. A tak jest najpiękniejszym znakiem przywiązania i bliskości.

Opłatek na Boże Narodzenie

Co bardziej kojarzy się z pojednaniem i przebaczeniem niż słowo „przepraszam” i moment, gdy dzielicie się opłatkiem? Gdy prosto z serca i patrząc sobie w oczy, składacie najszczersze życzenia? Gdy tulicie do siebie najbliższe osoby, chcąc dla nich jak najlepiej? Zapominając co złe i wybaczając lub prosząc o wybaczenie? Łamanie się opłatkiem jest jak mówienie (bez słów) „kocham Cię i dziękuję, że mogę z Tobą być”.

Dlatego by święta były „pełne”, opłatek być musi. Ułożony na sianku lub chlebie i postawiony na stole. Dostępny dla wszystkich, którzy chcą życzyć innym dobrze. Przeprosić. Podziękować. Kupujecie go Państwo tylko raz w roku. Właśnie dlatego warto zadbać, by był jak najpiękniejszy. A przede wszystkim wypieczony według tradycyjnej receptury, staropolskich wzorów i zgodnie z prawem kanonicznym. Z poszanowaniem symboliki w nim zawartej. Od serca dla serca. Taki jak ten od nas - z Oblatum, firmy z 75 letnim doświadczeniem. Pełnej miłości i szacunku.

Komplet opłatków – wzruszające i estetyczne zestawy opłatków

Opłatka nie kupuje się (zazwyczaj) pojedynczo. W końcu chcecie nim obdarować większą ilość osób: rodzinę, przyjaciół, a czasem nawet zabrać do pracy na „spotkanie opłatkowe”, by podzielić się ze współpracownikami. By podziękować za spędzony rok i życzyć dobrego w nowym.

Stąd najlepiej kupić ich co najmniej kilka. Nasz sklep z opłatkami, daje Państwu mnogość wyboru. Najmniejszy zestaw obejmuje 1 mały i 1 duży opłatek, największy to 4 duże i 3 małe. Ale opłatki można kupić u nas w różnych wersjach. Także w spersonalizowanej z kartką świąteczną czy w formie „bombonierki”. Jeśli potrzebujecie Państwo opłatek z siankiem – także jesteśmy do usług. Skromniejsze, dla zwierząt (kolorowe), sprzedawane na kopy? Już od 10 sztuk.
Czegokolwiek sobie w temacie zażyczycie, nasz sklep z opłatkami Wam to dostarczy.

Opłatek detal i opłatek hurt. Biały i kolorowy. Występujący samodzielnie i jako piękny zestaw „od serca”

Szykując się do świąt, nie możecie Państwo o nim zapomnieć. Nie ryzykujcie zakupu na ostatnią chwilę. Może się okazać, że na waszej parafii już nie mają, a będąc w centrum handlowym w bożonarodzeniowym harmidrze i natłoku myśli możecie o nim zapomnieć. A gdzie czas na jego poświęcenie?

U nas otrzymacie Państwo produkt w 100% tradycyjny, jakościowy i zgodny z wytycznymi kanonicznymi. Piękny i smaczny (w końcu to „chleb nasz codzienny”). Idealny, by wraz z bliskimi słuchając kolęd połamać się nim. Wybaczyć. Przeprosić.

A jeśli jesteście np. właścicielami firmy i:

  • chcecie zorganizować spotkanie wigilijne,
  • sprezentować go pracownikom w świątecznych paczkach,
  • podziękować nim kontrahentom, klientom

mamy dla Was propozycję zakupu hurtowego. Oferta nasza jest skierowana także do księży, parafii, hurtowników, sklepikarzy. Dzięki zakupom u nas, zyskujecie Państwo pewność, że otrzymujecie produkt pierwszej klasy.

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl