www.oblatum.pl   |    telefon: 502 740 215   |    email: oblatum@gmail.com

Jesteś tutaj: SKLEP Komplety Oblatum PREMIUM

Komplety opłatków PREMIUM

Opłatek premium

W opłatku najważniejsze jest to by był. Jest symbolem, który nawet w najskromniejszej wersji, nie traci swego uroku i wzruszającego znaczenia. Opłatek to miłość, wiara, nadzieja. To przebaczenie i pojednanie. Dzielicie się nim Państwo życząc najpiękniej i z głębi serca. Na ten moment czekacie cały rok. By znów w gronie najbliższych celebrować nie tylko narodzenie Jezusa, ale także możliwość spotkania się, przytulenia, rozmów. Dzielenie się nim łączy.

Czytaj więcej...

Nie jest to zwyczaj (tradycja) wyłącznie polska. Opłatkiem łamią się też inni katolicy ze środkowo – wschodniej części Europy: Niemiec, Czech, Słowacji, Białorusi, Litwy, Ukrainy. Popularność zdobywa też w Kanadzie czy USA.

Opłatki z naszej rodzinnej firmy Oblatum, na Państwa stołach goszczą już od 75 lat. Prostokątny i biały (choć nasza firma sprzedaje także kolorowe dla zwierząt, dostępne na kopy). Przygotowywany zawsze tak samo – z pszennej mąki i czystej wody. Tradycyjna receptura, staropolskie wzory i wszystko wykonywane zgodne z
prawem kanonicznym. Ręcznie formowany i wypiekany w pięknie grawerowanych matrycach. Wszystko po to, by dostarczyć je Wam w jakości premium. By podkreślić nimi istotę świąt i podniosłej chwili.

Komplet opłatków na Wigilię

W Państwa domach opłatek gości tylko raz w roku, symbolizując wszystko co najpiękniejsze między ludźmi - braterstwo, miłość, pokój. Pojednanie. Dlatego jest tak istotny. I właśnie z tego powodu, warto by zyskał jak najpiękniejszą oprawę.

Proponujemy Państwu kilka wersji opłatków z wersji ekskluzywnej.

Pierwszym z nich jest Zestaw Tradycyjny Oblatum Premium. W skład tego kompletu wchodzą trzy opłatki duże oraz trzy małe. Całość została zapakowana w gustowną tekturkę. Złocenia i folia błyszcząca, nadają uroku obrazkowi przedstawiającemu Świętą Rodzinę (bądź strojnie ubraną choinkę). Z tyłu znajdują się słowa kolędy.

Tak wyglądający opłatek doskonale nadaje się nie tylko na wigilijny stół, ale także jako dodatek do prezentu czy nawet skromny podarunek.

Opłatek i sianko wigilijne

Kolejnym z kompletów jest Zestaw Piramidka Oblatum Premium.

Zgodnie z nazwą na pakuneczek (w formie wspomnianej piramidy) składa się kilka elementów. Elementów, które tworzą całość, niezbędną podczas Bożego Narodzenia. W tekturowym opakowaniu, które z powodzeniem może służyć jako szopka pod choinką (dzięki pięknemu rysunkowi Jezusa, Maryi i Józefa), znajdą Państwo:

  • opłatki (trzy duże i trzy małe) przepasane banderolką z gwiazdą,
  • sianko (idealne pod opłatek bądź obrus – zgodnie z tradycją),
  • mała świeczka (wielkości tealight) w kształcie gwiazdy,
  • kartka, służąca za miniszopkę lub dekorację stołu.

Taki zestaw będzie idealnym prezentem dla bliskich Wam rodzin, aby i oni mogli połamać się opłatkiem w podniosłym nastroju i w ładnym otoczeniu. Być może zapomnieli o sianku lub nie mieli go skąd wziąć, a Państwo w ten sposób im go dostarczą.

Ekskluzywny opłatek wigilijny

Ostatni i największy Zestaw Bombonierka Oblatum Premium. Wszystko to czego Państwo potrzebują na Boże Narodzenie w pudełku wyglądającym jak bombonierka. W skład kompletu wchodzą:

  • opłatki (tradycyjnie już trzy małe i trzy duże),
  • sianko pod opłatek,
  • mała świeczka gwiazdka,
  • szopka formatu A4.

Wszystko zapakowane w gustowne i unikatowe pudełko z motywem Bożego Narodzenia i wyciętą choinką. Wymiary 30x20 cm.

Jeśli chcecie Państwo pokazać komuś, że jest Wam bliski – nasza „bombonierka” nadaje się do tego idealnie.

Opłatki wigilijne to symbol miłości i radości, które przekazujmy i obdarzamy nimi najbliższych. Nowa kolekcja PREMIUM to ekskluzywna propozycja Tradycyjnych Opłatków pakowana razem z siankiem, świeczką i szopką całość zapakowana w wyjątkowe opakowania z ręcznie wykonywanymi wzorami, które nadają uroczysty ton i powagę Świętom Bożego Narodzenia. Kolekcja PREMIUM idealnie zdobi stół wigilijny oraz może stanowić dekorację choinki.

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl