www.oblatum.pl   |    telefon: 502 740 215   |    email: oblatum@gmail.com

Jesteś tutaj: Blog CZAS OBLATUM

CZAS OBLATUM

Wszystko miało być szybko, tanio i nieważne, czy było oryginalne i starannie wykonane. Ręczna robota była domeną uczniów podstawówek, oklejających włóczką słoiki, by zrobić z nich wazony dla dziadków.

Jednak historia nauczyła nas, że coś, za czym stoi rzemieślnik, ma większą wartość. W dobie bylejakości od oszczędzających firm zapragnęliśmy znów rzeczy unikatowych. Świat „zalały” produkty rzemieślnicze, bo słowo to stało się synonimem jakości. Niestety „hand-made” często okazywał się w praktyce jedynie sloganem marketingowym i „wytrychem” do naszych portfeli.

Ale gdzie tkwi sukces rzemieślnictwa? W doskonałej jakości surowcach, narzędziach i pracy ludzkich rąk. To nie tylko żmudne wykonywanie czynności, ale i emocje. Rzeczy „hand-made” są po prostu lepsze, często droższe, ale od tej reguły są wyjątki.

W dzisiejszym świecie, w którym doceniamy jakość i unikatowość, rzemieślnictwo cieszy się coraz większą popularnością. Żyjemy dłużej i bardziej świadomie, więc chcemy produktów nie na chwilę, a na lata. Cenimy sobie też tradycję i wyjątkowość, które wyróżniają nas wśród innych. I to wszystko zapewniają opłatki wigilijne.

Opłatek to magia zaklęta w prostocie. To chlebek, którym łamiemy się z bliskimi przy wigilijnym stole. Powinien więc być wyjątkowy i piękny, tak jak dla naszych najbliższych. Właśnie takie opłatki oferuje Oblatum – manufaktura rodzinna, która od prawie 80 lat traktuje wypiekanie opłatków jako swoją pasję i dziedzictwo.

Opłatki Oblatum są wyjątkowe nie tylko ze względu na ich jakość, ale także na ich tradycyjne wykonanie. Wyrabiane ręcznie z doskonałej jakości składników – wody źródlanej i mąki premium – są one kwintesencją wigilijnej atmosfery. Ich kruchość i niepowtarzalny smak sprawiają, że tęsknimy za nimi przez cały rok.

Co więcej, opłatki Oblatum mają wiele dodatkowych zalet. Manufaktura ta posiada certyfikaty zgodności z prawem kanonicznym.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl